Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів

Новини

Статті

Як "витягнути" людину у разі інсульту до приїзду швидкої допомоги: головні поради, які врятують не одне життя

В Україні проблема інсультів надзвичайно гостра – щорічно реєструється понад 100 тисяч таких випадків. Це серйозне захворювання, яке може спіткати будь-кого, незалежно від віку чи професії. Своєчасна та правильна перша допомога приїзду медиків може суттєво вплинути на перебіг хвороби та підвищити шанси повного одужання.Читати далі…

Як приготувати знеболювальний засіб при міжреберній невралгії: рецепт

Міжреберна невралгія характеризується хворобливими відчуттями вздовж міжреберних нервів. Вона зазвичай проявляється у вигляді гострого, колючого або пекучого болю в ділянці грудей, які можуть посилюватися при русі або диханні. Цей біль може бути викликаний різними причинами, включаючи здавлення або подразнення міжреберних нервів через травму, перенапруження м’язів, запалення або інші стани.Читати далі…

Поширені побутові речовини підвищують ризик раку у 4 рази

Результати дослідження показали, що полібромовані дифенілові ефіри (ПБДЕ) здатні суттєво збільшувати шанс смерті від онкологічних захворювань. Ці речовини використовуються як антипірени у виробництві пластику, текстилю та інших матеріалів для підвищення їхніх вогнестійких властивостей.Читати далі…

Чому навесні нам не вистачає вітамінів?

У міру того як зима минає, а весна розквітає, наші організми жадають підживлення поживними речовинами, щоб адаптуватися до зміни сезонів. Відсутність свіжих продуктів у холодні місяці може призвести до дефіциту необхідних вітамінів.Читати далі…

Яку крупу дієтологи радять включити українцям до раціону

Мова йде про амарантову крупу, яка на перший погляд має досить несерйозний вигляд. Вона настільки крихітна, що її насіння, мабуть, має розмір близько одного міліметра. Однак, дієтологи стверджують, що амарантова крупа значно корисніша за вівсянку чи перловку.Читати далі…

Учені з’ясували, як кількість пройдених кроків за тиждень впливає на довголіття

Маштабне дослідження, в якому взяли участь 1 мільйон осіб, проведене британськими вченими, виявило, що навіть помірні щоденні прогулянки можуть значно збільшити тривалість життя і знизити витрати на медичне обслуговування.Читати далі…

З святом 8 Березня!

Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Закарпатській області" вітає з святом 8 Березня!Читати далі…

Сильна магнітна буря накрила планету: як уберегти здоров'я

Регулярні спалахи та вибухи на Сонці призводять до викиду у простір великої кількості сонячної енергії. Ця енергія складається із заряджених частинок - протонів та електронів, які розлітаються у різні боки, у тому числі й у бік Землі.Читати далі…

10 ознак, що ти їси недостатньо білка

Існує міф про те, що білок необхідний лише бодібілдерам та спортсменам, адже він потрібен організму лише для нарощування м’язової маси. Однак цей макронутрієнт не такий простий: він відповідає за безліч процесів — від травлення їжі до роботи імунної системи.Читати далі…

Декілька способів швидко знизити тиск без таблеток

Майже три чверті людей старше 55 років страждають від підвищеного тиску. Ми підібрали кілька порад, які допоможуть знизити тиск без таблеток — але пам’ятайте, що важливо звернутися до лікаря відразу ж, як тільки випаде така можливість.Читати далі…

5 сумнівних і небезпечних для здоров’я методів народної медицини

Народна медицина навіть в 21 столітті працює на ура. Мільйони людей прикладають до ран подорожник, п’ють трав’яні чаї і закопують різні рідини з рослин в ніс. Люди вірять, що ці методики працюють. Деякі з них досить небезпечні. Розповідаємо про такі методи народної медицини, які здатні убити здоров’я, а не вилікувати.Читати далі…

Прокачати мозок: вправи, які допоможуть покращити пам'ять

  Усім відомо, що з віком наша пам’ять погіршується. Відтак наш мозок потребує тренування так само, як і наше тіло. І чим старше ми стаємо, тим важливіше стежити за базовими правилами здорового способу життя.Читати далі…

Як уберегтися від отруєння чадним газом

  В Україні збільшилась кількість випадків отруєння людей чадним газом і продуктами горіння. Експерти Міністерства охорони здоров’я України розповіли, в чому полягає небезпека чадного газу і як уберегтися від отруєння.Читати далі…

Чи можуть бути солодощі частиною здорового раціону?

Для багатьох людей найстрашнішою частиною нового, більш здорового способу харчування є думка про довічну відмову від улюблених солодощів. Насправді ж печиво та цукерки можна вписати у здорову модель харчування протягом усього життя. Проте, щоби зменшити шкоду під час отримання такого задоволення, їх слід їсти нечасто та у невеликих кількостях: що менше, то краще.Читати далі…

Як розпізнати інсульт та знизити ризик його виникнення

Інсульт – це гостре порушення мозкового кровообігу, внаслідок якого виникає пошкодження частини головного мозку, тому дуже важливо знати основні симптоми інсульту, щоб вчасно надати допомогу людині, яка її потребує.Читати далі…

Навчання на тему: «Фінансова доброчесність: застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції»

З метою забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства в частині фінансового контролю 17 січня 2024 року уповноваженим з антикорупційної діяльності ДУ «ТМО МВС України по Закарпатській області» було проведено плановий навчальний захід із суб’єктами декларування установиЧитати далі…

Що має бути в аптечці автомобіля?

Що обов’язково має бути в автомобільній аптечці? Що варто докласти до стандартної аптечки в авто? Як надати першу медичну допомогу при дорожньо-транспортній пригоді? Яка техніка проведення серцево-легеневої реанімації постраждалому? Про це читайте у нашій статті.Читати далі…

Всеукраїнське опитування. А ти займаєшся спортом?

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.Читати далі…

Як не набрати зайві кілограми під час свят?

Наближається сезон свят і відпусток, і, як би там не було, відповідний настрій вирує навколо. Ймовірно, ви все ж плануєте, провести кілька затишних святкових кіновечорів, відвідати знайомих і провести час, який дуже важливий, із друзями та близькими.Читати далі…

Як зберегти зір

Мати ясний зір не так складно, як нам здається. Чи не найбільше навантаження на зір дитини починається з приходу в перший клас. Наводимо кілька порад, як мінімізувати ризики зниження зору вашої дитини.Читати далі…

  Втрата ваги без втрати здоров’я.

  59 % дорослих українців мають надлишкову вагу, включаючи майже 25 % людей із ожирінням. І це один із найвищих показників серед країн Східної Європи та Центральної Азії. Такі дані дослідження STEPS, проведеного в Україні у 2019 році. Це означає, що більшість українців має високий ризик розвитку серцево-судинних хвороб або інших, пов’язаних з надмірною вагою. Читати далі…

Слизька небезпека. Поради водіям і пішоходам на випадок ожеледиці.

Погода останніх кількох днів не надто сприятлива ані для пішоходів, ані для водіїв. Велику небезпеку приховує в собі не тільки сніг, але й те, що з нього робиться, коли температура на вулиці “гуляє” між позначками “плюс” і “мінус”. Тож сьогодні, які ніколи доречно згадати, як саме вберегти себе на дорозі під час ожеледиціЧитати далі…

Оцінювання корупційних ризиків

Державна установа «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Закарпатській області» запрошує охочих приєднатися до робочої групи з оцінювання корупційних ризиків з метою перегляду та внесення змін до Антикорупційної програмиЧитати далі…

Вірусний гепатит А 

   Вірусний гепатит А – гостре інфекційне захворювання вірусної етіології, що характеризується переважним ураженням печінки, пожовтінням шкірних покривів та інтоксикацією організму.Читати далі…

Стійкість до антибіотиків: чим загрожує та як її зупинити

Стійкість бактерій до антибіотиків виникає через їхнє надмірне використання, неправильне призначення, недотримання пацієнтами курсу лікування. З кожним неправильним використанням антимікробного препарату якісь із бактерій виживають.Читати далі…

Зневоднення внаслідок кишкової інфекції: як надати першу допомогу та коли звертатися до лікаря

Сильне зневоднення – це тяжкий хворобливий стан організму, що виникає внаслідок браку рідини, необхідної для звичайної життєдіяльності усіх систем і органів,  який може розвинутись протягом кількох годин.Читати далі…

Участь у всеукраїнському семінарі "Фізична реабілітація поранених з наслідками мінно-вибухових травм"

Лікарі ДУ "ТМО МВС України по Закарпатській області" успішно пройшли навчання на всеукраїнському семінарі "Фізична реабілітація поранених з наслідками мінно-вибухових травм". Читати далі…

Найпоширеніші осінні хвороби: профілактика захворювань і загострень

Ні для кого не секрет, що осінь – сезон загострення багатьох хронічних хвороб, а також появи деяких «класичних» осінніх захворювань. Сезонна алергія, застуда, епідемії грипу, загострення болю в суглобах – це, на жаль, далеко не повний перелік осінніх загроз здоров’ю.Читати далі…

Всесвітній день психічного здоров'я

ВООЗ визначає психічне здоров'я як стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у суспільство. У цьому сенсі психічне здоров'я є основою благополуччя людини і ефективного функціонування спільноти.Читати далі…

Надлишкова вага у дітей. Як розрахувати масу тіла та чому це важливо?

Надлишкова вага у дітей та підлітків – проблема, що має непокоїти як батьків, так і лікарів. Все частіше зайві кілограми стають причиною появи проблем, які раніше вважалися проблемами дорослих: цукровий діабет, високий тиск тощо. Крім того, надлишкова вага у більшості випадків впливає на самооцінку, може призвести до підвищення тривожності і навіть – розвитку депресії.Читати далі…

День серця

Серцево-судинні захворювання є головною причиною смерті в усьому світі та  Україні зокрема. Саме ці хвороби знижують тривалість та якість життя, призводять до інвалідності та втрати працездатності, і все більше випадків трапляється серед молоді. Читати далі…

Нарада практичних психологів

В Центрі психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору ДУ "ТМО МВС України по Закарпатській області" відбулася  міжсекторальна нарада практичних психологів Головного  управління Національної поліції,  психолога Національної гвардії України,  Державної служби надзвичайних ситуацій, Управління поліції охорони та фахівців центру установи .Читати далі…

Робота психологів центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору з фахівцями установи

Психологи центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору ДУ "ТМО МВС України по Закарпатській області" провели практичні заняття з фахівцями Сектору соціального захисту і супроводу постраждалих і членів їх сімейЧитати далі…

Чужої біди не буває

ДУ «ТМО МВС України по Закарпатській області»  долучилася до допомоги постраждалим внаслідок підриву греблі Каховської ГЕСЧитати далі…

Навчання на платформі Академії НСЗУ в рамках проекту "Реабілітація травм війни в Україні"

Лікарі Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Закарпатській області» продовжують  навчання на платформі Академії НСЗУ в рамках проекту "Реабілітація травм війни в Україні".Читати далі…

Навчання на тему «Кардіометаболічний пацієнт в практиці сімейного лікаря»

З метою покращення обізнаності, лікування та контролю захворювань артеріальної гіпертензії у хворих на цукровий діабет 2-го типу для лікарів –терапевтів ДУ "ТМО МВС України по Закарпатській області" було проведено навчанняє на тему «Кардіометаболічний пацієнт в практиці сімейного лікаря».Читати далі…

Зрозумій військового краще

Співробітники Центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору провели плідну бесіду  з військовим на тему : «Зрозумій військового краще. Лікарі та психологи очима військових. Очікування та реальність».Читати далі…

Навчання лікарів ДУ «ТМО МВС України по Закарпатській області» на платформі Академії НСЗУ

Лікарі ДУ «ТМО МВС України по Закарпатській області» завершили кус навчання на платформі Академії НСЗУ на тему «Базові засади застосування Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я (МКФ).Читати далі…

Новий ультразвуковий апарат

Новий ультразвуковий апарат «Diagnostic ultrasound System DC-610 Exp with printer Sony UP-X898MD, ultrasonic prode incl 1 piece» безоплатно отриманий від директора БО «Мальтійська служба допомоги України» ТІТКА Павла Васильовича.Читати далі…

Покращення адміністративно-господарської бази ДУ "ТМО МВС України по Закарпатській області"

Задля надання більш якісних послуг та створення комфортних умов праці в ДУ «ТМО МВС України по Закарпатській області» проводяться роботи з покращення адміністративно-господарської бази.Читати далі…

Апарат ультразвукової діагностики TOSHIBA Aplio 400 з 23 грудня почав працювати в ДУ «ТМО Міністерства внутрішніх справ України по Закарпатській області».

Апарат ультразвукової діагностики TOSHIBA Aplio 400 з 23 грудня почав працювати в ДУ «ТМО Міністерства внутрішніх справ України по Закарпатській області».Читати далі…

(с) 2024

Запис до лікаря