Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіололгічного відбору

Є структурним підрозділом Державної установи «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Закарпатській  області». 
Центр є відомчим спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом, створеним для проведення психопрофілактичної роботи, медичного психофізіологічного професійного відбору, надання  психіатричної, наркологічної, психологічної допомоги в обсязі спеціалізованого (психоневрологічного та наркологічного)  диспансеру органів охорони здоров’я України на основі відповідної ліцензії  працівникам МВС,  поліцейським,  військовослужбовцям Національної гвардії України, пенсіонерам з числа осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, членам їх сімей, ветеранам органів внутрішніх справ.


Центр у своїй діяльності керується Конституцією України, іншими законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами МВС України, МОЗ України
Центр підпорядкований з питань служби - безпосередньо начальнику Державної установи ,,Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Закарпатській області ”, з питань надання психіатричної, наркологічної, психологічної допомоги та медичного професійного психофізіологічного відбору - начальнику Державної установи    „ Центр психіатричної допомоги та профе¬сійного психофізіологічного відбору Міністерства внутрішніх справ України ”, головному позаштатному психіатру Управління медичного забезпечення та реабілітації МВС України.


Основні завдання центру:
-  Надання психіатричної, наркологічної, психологічної допомоги, проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних та профілактичних наркологічних оглядів, в тому числі з метою військово-лікарської експертизи, особам, які мають право на медичне обслуговування.
-  Проведення психіатричної експертизи, психодіагностичного обстеження, медичного психофізіологічного професійного відбору кандидатів на службу в поліцію та навчання в закладах освіти МВС, переміщених по службі, звільнених зі служби поліцейських, військовослужбовців НГУ та інших осіб, які проходять медичний огляд у військово-лікарській комісії. 
-  Забезпечення контролю за дотриманням законності та захисту прав осіб під час надання психіатричної, наркологічної, психологічної до¬помоги, проведенні медичного  професійного психофізіологічного відбо¬ру. 
- Вивчення стану психічного здоров'я осіб, які мають право на медичне обслуговування та вжиття  заходів щодо його поліпшення.


          Центр ПД та ППВ має великий  досвід роботи в проведенні попереднього та періодичного психіатричного та профілактичного наркологічного оглядів, професійного психофізіологічного та психологічного відбору кадрів.
Тут працюють кваліфіковані лікарі-психіатри та психологи, які надають психолого - психіатричну та психокорекційну допомогу особам, які перебували в екстремальних ситуаціях, в тому числі у операціях об'єднаних сил, проведення просвітницької роботи серед працівників поліції та військовослужбовців Національної гвардії  України з пропаганди здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок.

Заклад обладнаний сучасним комп’ютерним класом психологічного тестування на 8 місць та кабінетом психофізіологічного обстеження.

СТРУКТУРА ЦЕНТРУ:
Начальник центру –  Бабич Марина Іванівна (лікар – психіатр)
Начальник кабінету амбулаторної психіатричної допомоги - Папп Марія Іванівна (лікар – психіатр)

Митровка Дмитро Дмитрович (лікар – психіатр)
Варга Вікторія  Іванівна (практичний психолог)   

Начальник кабінету психопрофілактики та професійного психофізіологічного відбору - Варга Вікторія  Іванівна (практичний психолог)             

Папп Марія Іванівна (лікар – психофізіолог)
Кріль Оксана Борисівна (медична сестра)  

Кабінет амбулаторної психіатричної допомоги
Головним завданням кабінету амбулаторної психіатричної допомоги є надання кваліфікованої амбулаторної психіатричної допомоги поліцейським, співробітникам територіальних органів та підрозділів Національної поліції, установ та закладів, підпорядкованих Міністерству внутрішніх справ, військовослужбовцям Національної гвардії України, членам їх сімей, пенсіонерам МВС та Національної поліції України.
Лікарями - психіатрами кабінету амбулаторної психіатричної допомоги проводяться періодичні психіатричні та профілактичні наркологічні огляди поліцейських, кандидатів на службу в Національній поліції, вступників до закладів освіти МВС України, військовослужбовців НГУ, в тому числі з метою військово-лікарської експертизи. Надається амбулаторна психіатрична, психотерапевтична та психокорекційна допо¬мога особам, які мають право на медичне обслуговування в т.ч. особам, які перебували в екстремальних ситуаціях, зокрема учасникам АТО/ООС.

Кабінет психопрофілактики та професійного психофізіологічного відбору
У складі центру діє кабінет психопрофілактики та професійного психофізіологічного відбору, обладнаний сучасним комп’ютерним класом психологічного тестування на 8 робочих місць та системою психофізіологічного обстеження « ПРОГНОЗ».
У ньому працюють  практичні психологи, головними завданнями яких є організація та забезпечення проведення психологічного тестування за допомогою  психологічних методик та проведення психологічного обстеження поліцейських, кандидатів на службу в Національній поліції, вступників до закладів освіти МВС України, військовослужбовців НГУ на засадах та в порядку, визначених наказами МВС України.
Також у центрі проводиться медичне психофізіологічне професійне обстеження поліцейських, та осіб, які для виконання службових обов’язків потребують професійного добору, лікарем – функціональної діагностики (психофізіологом) за допомогою комп’ютерної програми «Прогноз».

РОЗКЛАД
НАЗВА СТАВКА РОБОЧІ ГОДИНИ ПЕРЕРВА РОБОЧІ ДНЯ
 Центр ПД та ППВ   9.00-18.00    
Кабінет амбулаторної психіатричної допомоги   9.00-16:12    
Кабінет психопрофілактики та професійного психофізіологічного відбору   9.00-17:10    
Начальник Центру лікар-психіатр        1 09.00-18.00 13.00-13.48 (понеділок-четвер)
09.00-17:00 (п’ятниця)
Кабінет амбулаторної психіатричної допомоги  
Лікар психіатр        1 11.15-17.00 13.00-13.15 (понеділок-п’ятниця)
Практичний психолог      1,25 09.15-18.15 13.00-13.15 (понеділок-п’ятниця)
Кабінет психопрофілактики та професійного психофізіологічного відбору  
Лікар функціональної діагностики      0,25 09.15-10.30 без перерви (понеділок-п’ятниця)

(с) 2022

Запис до лікаря