Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів

Про установу

 Державна установа "Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Закарпатській області"             самостійний державний багатопрофільний заклад охорони здоровя, який об’єднує в собі лікувально-профілактичні та інші підрозділи, що здійснюють на основі ліцензії медичне забезпечення осіб, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування в закладах охорони здоров’я МВС.

ДУ ТМО є бюджетною, неприбутковою установою, що належить до сфери управління МВС України та оперативно підпорядкована Департаменту охорони здоров’я та реабілітації МВС. 

Штатний розпис (штат) та структура ДУ ТМО затверджуються державним секретарем МВС України. ДУ ТМО є юридичною особою публічного права, має реєстраційні та спеціальні реєстраційні рахунки  в ораганах Державної казначейської служби України, печатку зі своїм повним найменуванням та Державним Гербом України, бланки та штампи зі своїм найменуванням, має самостійний баланс та здійснює діловодство відповідно до законодавства і нормативно-правових актів МВС, забезпечує дотримання режиму секретності у своїй діяльності.

ДУ ТМО має у своєму складі: лікарню на 50 ліжок (з поліклінікою); медичну (військово-лікарську) комісію; центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору; центр превентивної медицини; сектор із соціально-гуманітарних питань.
Основні завдання ДУ ТМО:

1. Здійснення управління підрозділами, що входять до її складу, забезпечення  належних умов для їх ефективного функціонування.

2. Надання медичної допомоги особам, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування в ЗОЗ МВС, за стандартами медичної допомоги.

3. Здійснення контролю за фізичним та психічним  станом здоров’я осіб, які відповідно до законодавства мають право на медичне обслуговування в ЗОЗ МВС, з відповідною корекцією.

4. Проведення медичною (військово-лікарською) комісією лікарської та військово-лікарської експертиз.

(с) 2024

Запис до лікаря